פרסומי גולשים בדף הפייסבוק

== שתפו ==

ראש ממשלת ישראל Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו – המענה לחדירות מפגעים לשטח ישראל ועשית סוף להפקרות של עשרות אלפי שוהים בלתי חוקיים איננו בהמתנה לאירוע הדמים הבא, אלא בחיסול הפרצות בגדר הביטחון!

אנחנו קובעים, אדוני ראש הממשלה, שבהחלט יכול להיות גבול לטרור.

לגבול הזה קוראים "גדר הביטחון", שלא הושלמה משיקולים זרים ולא ביטחוניים, המתעלמים בצורה חמורה מצרכי הביטחון של כלל אזרחי המדינה.

הפרצות בגדר הובילו לפיגוע הירי בשרונה בו איבדו את חייהם 4 בני אדם, הפיגוע בקריית גת וכן גם הפיגוע ביבנה בו נפצע ניב נחמיה אותו ביקרת היום.

הם יובילו, לצערנו וכפי שהבטחת – לעוד חדירות ופיגועים רבים.

אפשר לשנות את זה. זו לא גזרת גורל! בעקבות הרצח במתחם שרונה, גילינו שכשרוצים אפשר גם לסגור 42 ק"מ של פרצת דרום הר חברון בהליך מזורז.

סגירה של הגדר היא צורך ביטחוני ממשי והיעד הוא להגיע למצב של אפס חדירות ומקסימום ביטחון לאזרחי ישראל, במקום עוד ועוד חדירות והרוגים.

אנחנו קוראים לממשלת ישראל להשלים מיד את סגירת הפרצות בגדר, ובראש ובראשונה בגוש עציון. רק כך יהיה ניתן להעניק לאזרחי ישראל את הביטחון לו הם ראויים.

אסור לנו להפקיר את כלל אזרחי ישראל מתוך שיקולים פוליטיים.

יש לגלות מנהיגות אמיצה ולסגור את הפרצות בגדר - ומיד!
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

"מפקדים למען ביטחון ישראל" נפרדים היום בכאב מרס"ן דודי זהר, טייס המילואים שנהרג אמש בהתרסקות מסוק האפאצ'י, ומצדיעים לו בלכתו.

מותו הטראגי של רס"ן זהר, דור שני לניצולי שואה, מחבר אותנו פעם נוספת לסיפור התקומה של עם ישראל מאפר מחנות ההשמדה - ומזכיר לנו בעבור מה אנו נלחמים ומהו המחיר הכבד אותו אנו משלמים בעבור הגנת המדינה.

סבתו של דודי, פרניה גולדהר ז"ל, ניצולת אושוויץ שהלכה לעולמה השנה, נהגה לומר שהנקמה שלה בנאצים היא הנכד שלה שהפך לטייס בחיל האוויר, סיפר רס"ן זהר בלווייתה. כך, ההיסטוריה הפרטית של משפחתו משקפת את סיפורה של המדינה כולה.
אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה ומאחלים החלמה מהירה ושלמה לטייס הפצוע.

יהי זכרו ברוך.
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

ארועי הר הבית, רצח שוטרי מג"ב, ולאחריו רצח בני משפחת סלומון ולאחרונה פיגוע הטרור ביבנה, בידי שוהה בלתי חוקי פוגעים בתחושת הבטחון האישי של אזרחי ישראל.

הצעד הדחוף שנדרשת לעשות ממשלת ישראל, עכשיו ומייד, הוא סגירת הפרצות בגדר הביטחון כפי שאנו, בכירי מערכת הבטחון לשעבר, חוזרים ומתריעים שוב ושוב בשנים האחרונות.

סגירה הרמטית של קו התפר, כמו בגבול הרצועה או בגבול הצפון, הוא צורך בטחוני קריטי. חייץ פיזי בשילוב עם פעילות ביטחון שוטף של יחידות צה"ל ושב"כ בשטח, במטרה להגיע למצב של אפס חדירות ומקסימום בטחון לאזרחי ישראל וגושי ההתיישבות שממערב לגדר.

אנו מכבדים את אזרחי ישראל שבחרו לחיות בשטחי יהודה ושומרון וזו חובתה של המדינה להעניק להם את מירב ההגנה שניתן, אבל אין בכך כדי למנוע מהממשלה למלא את חובתה לאזרחיה שממערב לגדר הביטחון ולא יכולה לבוא על חשבון הביטחון של שאר אזרחי המדינה.

טוב עשתה הממשלה שהשלימה את סגירת 40 ק"מ הגדר בפרצת דרום מערב הר חברון מטרקומיה למיתר, כפי שמציעה תוכנית "ביטחון תחילה" -אך אין בכך די ויש להמשיך ולשלים מיד את סגירת שאר הפרצות בגדר *הביטחון ובאופן מידי בגוש עציון* וכל מקום אחר בו הגדר פרוצה או טרם הושלמה ומאפשרת מעבר של שב"חים, מבריחים, עבריינים וגורמי טרור.

רק כך ניתן יהיה להעניק לאזרחי ישראל את הביטחון לו הם ראויים. לא צריך לחכות לפיגוע הבא.

יש לסגור את הפרצות בגדר - מיד!
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

על אהבת חינם קל לדבר, אבל שנאת חינם קשה למגר.

מדינת ישראל היא הבית השלישי שלנו ועל הבית שומרים צה"ל ושאר גורמי הביטחון. הם של כולנו ואין לנו אחרים מלבדם.

בימים שקדמו לט' באב מפקדי כוחות הביטחון ובראשם הרמטכ"ל גדי אייזנקוט וראש השב"כ עמדו תחת מתקפה ציבורית בזויה וחסרת מעצורים של אישי ציבור מסיתים ששכחו את ערך הממלכתיות. הם לא ליבו שנאת חינם אלא שינאה מכוונת וממוקדת מטרה - בכוונה להחליש את מעמדה של מערכת הביטחון והעומדים בראשה בעיני העם.

דווקא היום אנחנו מוצאים לנכון לצאת כנגד האמירות הקשות והמסוכנות האלה.

***

היום, ט' באב, אנו מציינים את חורבן בית ראשון ובית שני. חורבן שבעקבותיו עם ישראל הוגלה ממדינתו והיה נתון במשך מאות שנים לרדיפות קשות.

מי ששומר על הבית השלישי של העם היהודי - מדינת ישראל - ועל כל אחת ואחד מאיתנו, הם צה"ל, השב"כ, המוסד ומשטרת ישראל. מאחורי הגופים הללו עומדים אלפי אנשים טובים ומסורים, הבנות והבנים של כולנו, ומי שאמון עליהם ועל ביטחוננו הם אותם המפקדים שמצאו עצמם בימים האחרונים תחת מתקפה חסרת מעצורים שעה שעמדו על משמר ביטחון המדינה בסיטואציה מורכבת ונפיצה.

פגיעה באותם מפקדים, פגיעה באותם גופים ממלכתיים היא נסיון לסדוק את חומת הבית השלישי.

***

היום, יותר מבכל יום אחר, עומדים למבחן נבחרי העם אליהם נשואות עיני רוב הציבור המצפה למוצא פיהם.

אנחנו פונים לכל מי שמדינת ישראל יקרה לליבו ובראשם לחברי ממשלת ישראל וחברי הכנסת - מימין ומשמאל - לגנות בקול רם ברור וצלול את מסע ההכפשה כנגד כוחות הביטחון ולפעול להגנת לובשי המדים ואנשי המודיעין.

עוד לא מאוחר לתקן. זה הזמן להשאיר את צה"ל, השב"כ, המוסד והמשטרה מחוץ למשחק הפוליטי, מעל שיקולים צרים ורווחים פוליטיים.

***

כל עוד ביטחון ישראל מופקד בידי כוחות הביטחון בית שלישי לא ייחרב. כל עוד שנאת החינם והשנאה המכוונת יימשכו, מדינת ישראל תיחלש.

זה בידיים, בפה ובמקלדת של כל אחת ואחד מאיתנו - אך בראש ובראשונה בידי ההנהגה הנבחרת.
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

בדרום הר חברון נפתחה אוטוסטרדה חדשה של שב"חים וטרור לתוך ישראל, כך נחשף הבוקר בישראל היום.

משם הגיעו המחבלים שביצעו את הפיגוע הרצחני בשרונה ומשם עלול להגיע גם המפגע הבא!

אנו שבים ומתריעים כי הפרצות בגדר הביטחון מסכנות את אזרחי ישראל. כל יום שעובר מקל על הטרור להיכנס למדינה באין מפריע.

למה מחכים? לפיגוע הבא? אנו קוראים לממשלת ישראל לסגור את הפרצות מיידית ולשים קץ להפקרות!

לכתבה >>> goo.gl/eC6YUE
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

קראו ושתפו את דברי האזהרה של מפקד מג"ב, ניצב יעקב שבתאי.
ממשלת ישראל חייבת לסגור את גדר הביטחון!
-----
לראיון המלא: www.nrg.co.il/online/1/ART2/883/422.html
-----
מתוך הראיון:
גדר ההפרדה היא גורם עיקרי לירידה בכמות הפיגועים?

"לגדר יש השפעה רצינית על בלימת המעבר החופשי. הבעיה היא הפרצות, ומשם מגיעות לא מעט בעיות"

האם מהפתח בגדר בדרום הר חברון חדרו המחבלים לבושי החליפות שביצעו את הפיגוע במתחם שרונה בתל-אביב ב-8 ביוני 2016?

"אכן".
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

== גילוי דעת – יוני 2017 ==

פגיעה ביציבות הרשות הפלסטינית היא פגיעה בביטחון ישראל. הצעת החקיקה בקונגרס האמריקאי, במתכונתה הנוכחית, פוגעת בעיקרון זה.

***

בנאומו אמש בפני ‘כנס הרצליה’ חזר הרמטכ”ל, רא”ל גדי אייזנקוט, על קביעת מערכת הביטחון כי התיאום הביטחוני בין מנגנוני הביטחון הפלסטיניים לבין כוחותינו מתבצע היטב ומשרת את ביטחון ישראל.

תנועת ‘מפקדים למען ביטחון ישראל’, אשר בשורותיה מרבית בכירי מערכת הביטחון לשעבר (צה”ל, מוסד, שב”כ ומשטרת ישראל) מדרגת תא”ל ומעלה, שותפה לקביעה זאת.

בתוכניתה ‘ביטחון תחילה‘, הציגה התנועה יוזמה ישראלית עצמאית, הכוללת סידרת צעדים ביטחוניים, אזרחיים-כלכליים ומדיניים. אלה נועדו, בראש ובראשונה, להביא לשידרוג הביטחון של כלל אזרחי מדינת ישראל, בכלל זה באמצעות הבטחת המשך ושיפור השת”פ הביטחוני עם הרש”פ.

כאמור, יישום מושכל של תוכניתנו ישרת את ביטחון ישראל ואינטרסים אסטרטגיים נוספים של המדינה. פעולה הפוכה, תהווה פגיעה משמעותית ביכולת הרשות הפלסטינית להתמיד במשימת השת”פ בגין שחיקת כושר המשילות שלה, הגברת העויינות כלפיה בקרב האוכלוסייה הפלסטינית, ובעיקר פגיעה במוטיבציה של מגוייסי מנגנוני הביטחון הפלסטיניים למלא את משימותיהם. תוצאת כל אלה תהיה עידוד לגורמים קיצוניים לנצל את חולשת הרש”פ, כדי לממש כוונות לפגוע באזרחי מדינת ישראל.

על רקע זה, התנועה קוראת לנתב את ההתנגדות המוצדקת והנחרצת להאדרת מחבלים ולתשלום למשפחותיהם לערוצים אשר לא יפגעו בביטחון ישראל. החקיקה המוצעת, המחייבת ביטול תקציבים למיזמים אזרחים-כלכליים חיוניים בשטחי הרש”פ, אינה עומדת במבחן זה.

טוב תעשה ממשלת ישראל אם תפנה את תשומת לב המחוקקים בוושינגטון להשלכות הפוטנציאליות השליליות של חקיקה זאת. כוונותיהם טובות, אך החוק המוצע, אם יעבור, עלול לערער את יציבות הרש”פ; להרחיב את מעגל התיסכול והעויינות; לשחוק את השת”פ הביטחוני; ובכך לפגוע בביטחון ישראל.

דרישה מהרש”פ לשים קץ להסתה, להתמיד במאבק בטרור ולשדרג השת”פ עם כוחותינו – כן.

סירוס יכולתה לעשות זאת – בשום אופן לא.
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

בשידור חי - Ehud Barak - אהוד ברק, רה"מ, שר הבטחון והרמטכ"ל לשעבר בכנס מפקדים למען ביטחון ישראל.
על האתגרים המדיניים והבטחוניים העומדים בפני ישראל, סכנות המדיניות הנוכחית של ממשלת ישראל, חזונו לפתרון הסכסוך ותוכנית "בטחון תחילה":
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק