פרסומי גולשים בדף הפייסבוק

** להתנדבות בעצרת goo.gl/6Q5nVJ **

מהרגע בו לקחנו על עצמנו לארגן את עצרת הזכרון השנתית לרה"מ (רא"ל) יצחק רבין עומדת לנגד עינינו תמונה ברורה: עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ, מכל הגילאים, מכל העדות והמחנות הפוליטיים, ממלאים את הכיכר ביחד, בהתרגשות, בהפגנה של אהבה גדולה לארץ ולתושביה.

אנו רואים לנגד עינינו ציבור ענק שיוצא מהבית ובא להשמיע קול ברור: אנחנו רוצים לקדם את המשותף ולא את המפלג. אנחנו שואפים לכבד את זכרו של יצחק רבין וליישם את מורשתו - במעשים ולא בסיסמאות.

אנחנו אוהבים את ישראל ומרגישים מחויבים להיאבק בתהליכים ההרסניים שמכרסמים בעתידה כמדינה יהודית ודמוקרטית, ולדאוג שתמשיך להיות המקום שאנו רוצים לחיות בו ולגדל בו את ילדינו.

אבל אנחנו לא יכולים לעשות את זה לבד. כדי שזה יקרה, כדי שהכיכר תתמלא מקצה לקצה, אנחנו *חייבים* את העזרה שלכם.

מרגישים כמונו? רוצים להתנדב ולהפוך את העצרת למפגן ענק של עוצמה? הירשמו בקישור הבא וניצור עמכם קשר >>>

goo.gl/6Q5nVJ

***

דרכנו
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

אף אחד לא נשאר בבית! בואו לעדכן אותנו שאתם מגיעים בעמוד האירוע אנחנו עם אחד: עצרת המונים לציון 22 שנה לרצח רה"מ יצחק רבין ז"ל

דרכנו
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

הבוקר עצר כוח צה"ל חוליית מחבלים שהניחה מטען סמוך לקיבוץ מגדל עוז בגוש עציון. בתקרית לא היו נפגעים ישראלים ורק בשל עירנות כוחות הבטחון נמנע פיגוע שהיה עלול להסתיים בהרוגים ופצועים.

במקרה אחר, על גדר המערכת בגבול עזה, נתפס השבוע צעיר שניסה לחצות את הגדר הרבה לפני שהספיק להתקרב ליישובי האיזור.

ברצועה אין פרצות. יש גדר ביטחון שמונעת חדירות וניטרול חודרים בסמוך לחדירה, שמצמצמת את היכולת לבצע שם פיגועים. כך צריך להראות חיץ שמעניק ביטחון לתושבים.

אז מדוע בגוש עציון הכל פרוץ?

למה מחכה הממשלה כדי לסגור את הפירצה המסוכנת הזו? מהו המחיר שעלינו לשלם עד תבין הממשלה שהבסיס להבטחת שלומם של אזרחי ישראל היא גדר ביטחון עם סידורי אבטחה?

אנו קוראים לממשלת ישראל לפעול עכשיו - לפני שישראלים נוספים ישלמו בדם את מחיר הפקרת מרחב התפר.

(צילום אילוסטרציה: Tristam Sparks)
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

הפגיעה בביטחון אזרחי ישראל כתוצאה מהפרצות בגדר הביטחון לא מסתכמת רק בפיגועים: לצד איום הטרור חשופים אלפי חקלאים ישראלים, על בסיס יומיומי, למגיפת פשיעה חקלאית שגורמת להם לנזקים בהיקף שמגיע ל-900 מיליון שקלים בשנה.

אתמול בכתבתו של גיא ורון בחדשות 2 נחשף כי כמחצית מהפעילות העבריינית הזו – גניבות בקר, תוצרת חקלאית, ציוד חקלאי, סחיטה באיומים, הצתות – מבוצעת על ידי כנופיות פשיעה מתוחכמות שפועלות משטחי הגדה, להערכת גורמי ביטחון.

וזה לא נגמר בהרס פרנסתם של החקלאים - איפה שיש פשע יש אמל"ח, ומשם קצרה הדרך לטרור.

את הבעיה הקשה הזו ניתן לצמצם משמעותית בדרך פשוטה, כפי שאנחנו מציעים כבר זמן רב בתוכנית "ביטחון תחילה": סגירה מיידית של כל הפרצות בגדר הביטחון!

אנו קוראים לממשלת ישראל לחדול מגרירת הרגליים ולהשלים את הקמת הגדר במהירות האפשרית – כדי להשאיר מחוץ לה הן את המחבלים והן את העבריינים, ולהחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל.

בתמונה: הצתת בית הקירור ביסוד המעלה ביולי האחרון

לכתבה >>> goo.gl/BghX5o
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

אנחנו נפרדים היום מחבר התנועה, שעסק כמחצית מחייו בביטחון המדינה, האלוף במיל' מנחם מרון.
מרון החל את דרכו כמפקד בהגנה, והמשיך בשורת תפקידי פיקוד ומטה בצה"ל, בהם מפקד חטיבה 520, קצין שריון ראשי במלחמת ששת הימים, רמ"ט פיקוד דרום, מפקד המכללה לביטחון לאומי וראש פרויקט פיתוח טנק המרכבה.
לאחר תפקידו כנספח צה"ל בארה"ב, פשט את המדים ומונה למנכ"ל משרד הביטחון.
עבור כל מי שהכיר אותו, מרון היה איש יקר ונעים הליכות, אדם תרבותי ואיש העולם הגדול.

איבדנו היום חבר לדרכה של תנועת מפקדים למען ביטחון ישראל, נכיר לו זכות גדולה על תרומתו הגדולה לביטחון המדינה מהנחלת תורת התותחנות בחיל השריון ועד המאבק והדאגה עד יומו האחרון לעתידה ודמותה של ישראל.

יהי זכרו ברוך.
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

== שתפו ==

ראש ממשלת ישראל Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו – המענה לחדירות מפגעים לשטח ישראל ועשית סוף להפקרות של עשרות אלפי שוהים בלתי חוקיים איננו בהמתנה לאירוע הדמים הבא, אלא בחיסול הפרצות בגדר הביטחון!

אנחנו קובעים, אדוני ראש הממשלה, שבהחלט יכול להיות גבול לטרור.

לגבול הזה קוראים "גדר הביטחון", שלא הושלמה משיקולים זרים ולא ביטחוניים, המתעלמים בצורה חמורה מצרכי הביטחון של כלל אזרחי המדינה.

הפרצות בגדר הובילו לפיגוע הירי בשרונה בו איבדו את חייהם 4 בני אדם, הפיגוע בקריית גת וכן גם הפיגוע ביבנה בו נפצע ניב נחמיה אותו ביקרת היום.

הם יובילו, לצערנו וכפי שהבטחת – לעוד חדירות ופיגועים רבים.

אפשר לשנות את זה. זו לא גזרת גורל! בעקבות הרצח במתחם שרונה, גילינו שכשרוצים אפשר גם לסגור 42 ק"מ של פרצת דרום הר חברון בהליך מזורז.

סגירה של הגדר היא צורך ביטחוני ממשי והיעד הוא להגיע למצב של אפס חדירות ומקסימום ביטחון לאזרחי ישראל, במקום עוד ועוד חדירות והרוגים.

אנחנו קוראים לממשלת ישראל להשלים מיד את סגירת הפרצות בגדר, ובראש ובראשונה בגוש עציון. רק כך יהיה ניתן להעניק לאזרחי ישראל את הביטחון לו הם ראויים.

אסור לנו להפקיר את כלל אזרחי ישראל מתוך שיקולים פוליטיים.

יש לגלות מנהיגות אמיצה ולסגור את הפרצות בגדר - ומיד!
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

"מפקדים למען ביטחון ישראל" נפרדים היום בכאב מרס"ן דודי זהר, טייס המילואים שנהרג אמש בהתרסקות מסוק האפאצ'י, ומצדיעים לו בלכתו.

מותו הטראגי של רס"ן זהר, דור שני לניצולי שואה, מחבר אותנו פעם נוספת לסיפור התקומה של עם ישראל מאפר מחנות ההשמדה - ומזכיר לנו בעבור מה אנו נלחמים ומהו המחיר הכבד אותו אנו משלמים בעבור הגנת המדינה.

סבתו של דודי, פרניה גולדהר ז"ל, ניצולת אושוויץ שהלכה לעולמה השנה, נהגה לומר שהנקמה שלה בנאצים היא הנכד שלה שהפך לטייס בחיל האוויר, סיפר רס"ן זהר בלווייתה. כך, ההיסטוריה הפרטית של משפחתו משקפת את סיפורה של המדינה כולה.
אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה ומאחלים החלמה מהירה ושלמה לטייס הפצוע.

יהי זכרו ברוך.
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק

ארועי הר הבית, רצח שוטרי מג"ב, ולאחריו רצח בני משפחת סלומון ולאחרונה פיגוע הטרור ביבנה, בידי שוהה בלתי חוקי פוגעים בתחושת הבטחון האישי של אזרחי ישראל.

הצעד הדחוף שנדרשת לעשות ממשלת ישראל, עכשיו ומייד, הוא סגירת הפרצות בגדר הביטחון כפי שאנו, בכירי מערכת הבטחון לשעבר, חוזרים ומתריעים שוב ושוב בשנים האחרונות.

סגירה הרמטית של קו התפר, כמו בגבול הרצועה או בגבול הצפון, הוא צורך בטחוני קריטי. חייץ פיזי בשילוב עם פעילות ביטחון שוטף של יחידות צה"ל ושב"כ בשטח, במטרה להגיע למצב של אפס חדירות ומקסימום בטחון לאזרחי ישראל וגושי ההתיישבות שממערב לגדר.

אנו מכבדים את אזרחי ישראל שבחרו לחיות בשטחי יהודה ושומרון וזו חובתה של המדינה להעניק להם את מירב ההגנה שניתן, אבל אין בכך כדי למנוע מהממשלה למלא את חובתה לאזרחיה שממערב לגדר הביטחון ולא יכולה לבוא על חשבון הביטחון של שאר אזרחי המדינה.

טוב עשתה הממשלה שהשלימה את סגירת 40 ק"מ הגדר בפרצת דרום מערב הר חברון מטרקומיה למיתר, כפי שמציעה תוכנית "ביטחון תחילה" -אך אין בכך די ויש להמשיך ולשלים מיד את סגירת שאר הפרצות בגדר *הביטחון ובאופן מידי בגוש עציון* וכל מקום אחר בו הגדר פרוצה או טרם הושלמה ומאפשרת מעבר של שב"חים, מבריחים, עבריינים וגורמי טרור.

רק כך ניתן יהיה להעניק לאזרחי ישראל את הביטחון לו הם ראויים. לא צריך לחכות לפיגוע הבא.

יש לסגור את הפרצות בגדר - מיד!
... ראה עודראה פחות

ראה בפייסבוק